Олег Кузнєцов: «Якщо «Динамо» обіграє «Карпати» та «Шахтар», його буде дуже складно зупинити»

Динамо Київ 9 Квітня, 19:24
Відомий фахівець Олег Кузнєцов поділився думкою про те, в якому ключі найближчим часом будуть розвиватися події у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату України.

- Подальшу боротьбу за медалі проведуть «Шахтар», «Дніпро» і «Динамо». Не зумівши надати належного опору на «Олімпійському» в Києві, місцем у першій трійці поступився «Металіст». Схоже, він вибув з боротьби за медалі.

Дуже багато чого може вирішитися вже буквально через півтора тижні, коли в матчі на «Олімпійському» зустрінуться «Динамо» і «Шахтар». У разі, якщо кияни обіграють суперника, боротьба може загостритися до межі, а переможець чемпіонської сутички визначиться лише в останньому турі.

Проте, у зустрічах з іншими командами лідерам явно не варто чекати легкого життя - кожен клуб прем'єр-ліги буде вирішувати свої особисті завдання і викладатися на всі сто, щоб розжитися необхідними очками.

«Аутсайдером» чемпіонської гонки багато хто вважає «Динамо», але особисто я категорично не поділяю цю точку зору. Звичайно, в порівнянні з конкурентами у киян менш сприятливий календар зустрічей, які залишилися, але це ще ні про що не говорить. Мені здається, що якщо «Динамо» візьме три очки в найближчій зустрічі з «Карпатами», а також зуміє здобути перемогу над «Шахтарем», команду Олега Блохіна буде дуже складно зупинити.