Ультрас «Таврії»: Зламана рука, зламаний ніс, стрілянина з травматичного пістолета - реальний рівень «безпеки» для фанатів у Криму

Футбол України 10 Квітня, 16:45
Вболівальники сімферопольської «Таврії» та «Севастополя» на зборах керівництва Прем'єр-ліги і ультрас клубів еліти виступили за те, щоб не проводити матчі місцевих команд в Криму.

Вболівальники сімферопольської «Таврії» та «Севастополя» на зборах керівництва Прем'єр-ліги і ультрас клубів еліти виступили за те, щоб не проводити матчі місцевих команд в Криму.

- Ми, як об'єднання ультрас «Таврії» відмовилися від активної підтримки команди в матчі з «Дніпром». Наш товариш все одно пішов на футбол в якості звичайного вболівальника. Його за наводкою невідомо кого, скоріш за все, «служби безпеки Криму», знайшли на стадіоні, наділи мішок на голову і просто відвезли. Як виявилося потім, відвезли його в колишній офіс Комуністичної партії України в Криму - там зараз знаходиться штаб місцевої «самооборони». Наші хлопці прийшли туди, щоб дізнатися, що трапилося, і надати підтримку. Всі були повалені обличчям в підлогу, скотчем були замотані руки. Підсумок - зламана рука, зламаний ніс, була стрілянина з травматичного пістолета. Хлопців, слава Богу, відпустили, але це показує реальний рівень безпеки. І невідомо хто цю безпеку гарантує, -

цитує представника ультрас «Таврії» канал «Футбол 1»

.