Як ультрас «Шахтаря» підтримували команду в підтрибунному приміщенні. ВІДЕО

Динамо Київ 25 Квітня, 09:36 1538
Як ультрас «Шахтаря» підтримували команду в підтрибунному приміщенні. ВІДЕО        | 19-27
У знак протесту проти керівництва клубу вболівальники «Шахтаря» пішли з трибун в останньому матчі гірників з «Таврією».

Як повідомлялося раніше, керівництво донецького клубу вирішило покарати уболівальників за виконання відомого хіта про президента Росії.

Ультрас «Шахтаря» пояснили свою принципову позицію:

«На матчі з сімферопольською Таврією, був протест, спрямований на дії керівництва клубу! За останні кілька матчів були «забанені» 7 наших хлопців! Ущемляють наші права, забороняють відвідувати матчі нашої улюбленої команди!

Ми не будемо терпіти такого ставлення до людей, які вірні клубу і підтримують його на КОЖНОМУ матчі, а не тільки на топ-матчах. Ми дали шанс керівництву стадіону одуматися і сказати, що це помилка, але нічого конструктивного не вийшло, в результаті, ми вирішили підтримувати команду в підтрибуною приміщенні.

Також ми впевнені, що якщо гравці дізнаються подробиці нашого протесту, то вони нас підтримають!

Один за всіх і всі за одного!»