Як повідомлялося раніше, керівництво донецького клубу вирішило покарати уболівальників за виконання відомого хіта про президента Росії.
Ультрас «Шахтаря» пояснили свою принципову позицію:
«На матчі з сімферопольською Таврією, був протест, спрямований на дії керівництва клубу! За останні кілька матчів були «забанені» 7 наших хлопців! Ущемляють наші права, забороняють відвідувати матчі нашої улюбленої команди!
Ми не будемо терпіти такого ставлення до людей, які вірні клубу і підтримують його на КОЖНОМУ матчі, а не тільки на топ-матчах. Ми дали шанс керівництву стадіону одуматися і сказати, що це помилка, але нічого конструктивного не вийшло, в результаті, ми вирішили підтримувати команду в підтрибуною приміщенні.
Також ми впевнені, що якщо гравці дізнаються подробиці нашого протесту, то вони нас підтримають!
Один за всіх і всі за одного!»