Клоунада у Донецьку продовжується. Спочатку вони плутають прапор «Шахтаря з прапором УПА, тепер зібрались штурмувати стадіон «Шахтар»?
Близько 60-ти представників Донецької народної республіки прийшли в парк Щербакова і роблять спробу захопити стадіон «Шахтар» у Донецьку. Про це повідомляють «Новости Донбасса» з місця події.
Стадіон знаходиться на території центрального парку культури і відпочинку імені А. Щербакова, де сьогодні мав пройти проукраїнський мітинг-концерт на підтримку єдності України. На місці знаходяться співробітники МВС. Однак, як зазначає кореспондент їх кількість біля 30-ти осіб.
Люди в «цивільному» з Георгіївська стрічками, у деяких на руках пов'язки з прапором самопроголошеної ДНР, стоять організованою колоною під стадіоном, активних дій у бік правоохоронців вони поки не роблять.
