Суркіс: «Ви хочете, щоб я по гарячих слідах і на емоціях сказав, що Ребров залишається? Я цього робити не буду»

Динамо Київ 16 Травня, 00:52 1471
Суркіс: «Ви хочете, щоб я по гарячих слідах і на емоціях сказав, що Ребров залишається? Я цього робити не буду»     | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс після фінального матчу Кубку України, у якому його команда здобула трофей, відповів на запитання журналістів.

- Гра вийшла хороша, бойова. Мені дуже сподобався перший тайм, а другий був дуже валідольним. Команда виграла кубок, і, як я говорив, трохи скрасила цей сезон.

- Зовсім нещодавно ви говорили, що у Реброва з'явиться шанс стати повноправним головним тренером, якщо він виграє кубок ...

- Ви хочете, щоб я по гарячих слідах і на емоціях сказав, що Ребров залишається? Я цього робити не буду. У нас буде час, ми сядемо, поговоримо, і приймемо остаточне рішення.

- Як вам сьогоднішня підтримка трибун?
- Я вражений! Це те, за що ми боролися. Хоть стадіон і не був забитим, але якби рішення було прийнято раніше, ви саме прекрасно розумієте, що на такому матчі «Динамо» - «Шахтар» було б набагато більше глядачів. Ця перекличка, коли донеччани кричать «Київ», а кияни - «Донецьк», говорить про те, що у футболі ми можемо зробити більше, ніж політики.

- Вам не здається, що стадіон у Полтаві стає щасливим для «Динамо»?

- Де перемагаєш, там поле і фартове. Ми хотіли і були готові грати в Києві, у Львові, в Полтаві. ФФУ прийняла рішення вибрати останній варіант. Раз ми виграли, значить, ця арена приносить нам успіх.

- Як Ви вважаєте, чи змінилася гра «Динамо» з приходом Сергія Реброва на пост в.о. головного тренера?

- Без сумнівів, гра змінилась. Не дозволити «Шахтарю» нічого створити в першому таймі нам не вдавалося довгі роки, але не варто впадати в ейфорію. Просто ми були більше мотивовані, і нам більше був потрібен цей кубок.

Я впевнений, що Ребров знаходиться на правильному шляху!

Читайте також: Післяматчеве інтерв`ю Ігоря Суркіса