- Гра вийшла хороша, бойова. Мені дуже сподобався перший тайм, а другий був дуже валідольним. Команда виграла кубок, і, як я говорив, трохи скрасила цей сезон.
- Зовсім нещодавно ви говорили, що у Реброва з'явиться шанс стати повноправним головним тренером, якщо він виграє кубок ...
- Ви хочете, щоб я по гарячих слідах і на емоціях сказав, що Ребров залишається? Я цього робити не буду. У нас буде час, ми сядемо, поговоримо, і приймемо остаточне рішення.
- Вам не здається, що стадіон у Полтаві стає щасливим для «Динамо»?
- Де перемагаєш, там поле і фартове. Ми хотіли і були готові грати в Києві, у Львові, в Полтаві. ФФУ прийняла рішення вибрати останній варіант. Раз ми виграли, значить, ця арена приносить нам успіх.
- Як Ви вважаєте, чи змінилася гра «Динамо» з приходом Сергія Реброва на пост в.о. головного тренера?
- Без сумнівів, гра змінилась. Не дозволити «Шахтарю» нічого створити в першому таймі нам не вдавалося довгі роки, але не варто впадати в ейфорію. Просто ми були більше мотивовані, і нам більше був потрібен цей кубок.
Я впевнений, що Ребров знаходиться на правильному шляху!
Читайте також: Післяматчеве інтерв`ю Ігоря Суркіса