Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков.
«Шовковський гарно показав себе наприкінці сезону. Я думаю, коли у нього відбудеться розмова з керівництвом «Динамо», він подовжить контракт з клубом на рік», - сказав він.
Нагадуємо, що у Олександра Шовковського влітку закінчується контракт із клубом. Днями президент клубу Ігор Суркіс повідомив, що зустріч із Шовковським з приводу його майбутнього у клубі відбудеться 23 травня.
Нагадаємо, що коментувавши своє нове призначення, головний тренер киян Сергій Ребров висловився щодо майбутнього Олександра Шовковського у команді.