ФК «Севастополь» продовжить виступи в українській Прем'єр-лізі, навіть якщо не вдасться домовитися з міською владою.
Про це сьогодні, в рамках загальних зборів представників клубів УПЛ, сказав власник клубу Вадим Новинський.
«Все залежатиме від результату переговорів з керівництвом міста, щоб футбольний клуб «Севастополь» міг приймати у себе домашні матчі в чемпіонаті України. Якщо домовитися не вдасться, будемо шукати інші варіанти для виступу в українській першості», - сказав Вадим Владиславович.
Нещодавно, Олександр Красильников заявив про створення замість ФК «Севастополь» Спортивного клубу Чорноморського флоту.
«Нічого про це не знаю і не цікавлюся подібними питаннями. Я думаю про те, щоб «Севастополь» продовжив своє життя в українській Прем'єр-лізі», - прокоментував цю інформацію власник клубу.
«Красильников? Він президент, я - почесний президент. Сьогодні яке число? 12-е? Сьогодні він президент, я - завтра» - жартома відповів Вадим Новинський.
Пізніше стало відомо, що Олександр Красильников склав з себе повноваження президента ФК «Севастополь».
Нагадаємо, на загальних зборах представників клубів УПЛ було вирішено, що в лізі буде 16 команд.