Іспанський «Атлетік» з Більбао погодився на проведення контрольного матчу з «Динамо» в Австрії.
На клубному сайті іспанців було опубліковано календар літніх спарингів команди, де гра з київським «Динамо» запланована на 19 липня.
Нагадаємо, вчора Сергій Ребров заявив про готовність проведення спарингу з четвертою командою Іспанії.