«Динамо» зіграє з «Атлетіком»

Динамо Київ 19 Червня, 12:26 1674
«Динамо» зіграє з «Атлетіком»  | 19-27
Іспанський «Атлетік» з Більбао погодився на проведення контрольного матчу з «Динамо» в Австрії.

Іспанський «Атлетік» з Більбао погодився на проведення контрольного матчу з «Динамо» в Австрії.

На клубному сайті іспанців було опубліковано календар літніх спарингів команди, де гра з київським «Динамо» запланована на 19 липня.

Нагадаємо, вчора Сергій Ребров заявив про готовність проведення спарингу з четвертою командою Іспанії.