Про це, у своєму Facebook написала громадська активістка Наталя Юсупова.
«Сьогодні у нас в госпіталі були Сергій Ребров, Микола Тіщенко та Олександр Черняк! Спасибі їм за допомогу і підтримку! Наші поранені герої були дуууууже задоволені! Зіркові гості були раді спілкуванню з хлопцями) - повідомила Юсупова.
Нагадаємо, що нещодавно повідомлялось про те, що Сергій Станіславович підтримав ще одного військовослужбовця, особисто привітавши його з Днем Народження.

