ФК «Копенгаген» подав скаргу в УЄФА з приводу інциденту, що трапився у перерві матчу з «Дніпром» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, повідомляє «ПроСпорт».
Данські ЗМІ повідомляють, що під час бійки між вболівальниками обох команд та стюардами постраждали представники ФК «Копенгаген», які були на лаві запасних. Але офіційного підтвердження ця інформація не має.
В заяві «Копенгагена», озвученій на прес-конференції, наголошується на тому, що кілька уболівальників клубу були атаковані українськими фанатами, тому їм довелося тікати зі свого сектора. «Дана ситуація для нас неприємна. Ми подали скаргу в УЄФА. До закінчення офіційного розслідування ми більше нічого не будемо коментувати», - сказали у клубі. Хто винен - розбереться УЄФА.
В будь-якому разі, «Дніпру» за неадекватну поведінку українських фанатів загрожує дисциплінарне покарання.
Зазначимо, що один з фанатів «Дніпра» заявив, що інцидент спровокували данські фанати.