Український півзахисник Олександр Алієв, який днями уклав контракт з «Анжі», розповів про обставини свого повернення в махачкалінський клуб.
«Мене фінансові умови повністю влаштовують, - наводить слова Алієва terrikon.com. - Не приховую, у мене були варіанти, міг виїхати в інший чемпіонат. Але, знаєте, совість замучила. І я знаю, що дуже хотів мого повернення Ілюша Максимов, з яким ми дружимо дуже давно - ще з часу перебування в школі московського «Спартака». Він просив про те, щоб мене повернули в «Анжі».
Якщо б не повернувся, вийшло б, що вилетів з командою і кинув її. Це не по мені. Я повинен йти з нею далі. І я хочу, щоб ми вже цього сезону вирішили задачу. Клубу з такою інфраструктурою, з таким президентом, з таким ставленням до нас, футболістів, і до дитячого футболу не по праву знаходитися зараз в ФНЛ. Крім того, тут прекрасні вболівальники, які завжди підтримують команду. Нам це приємно. І щоб їх було ще більше, ми повинні радувати своїх шанувальників результатами і якістю гри».