Офіційний сайт «Севільї» повідомляє про те, що іспанський клуб досяг попередньої угоди з київським «Динамо».
Наразі, гравець вже прибув до клубу, щоб пройти медичне обстеження.
Раніше повідомлялось, що угода з одним з найсильніших клубів Іспанії буде розрахована на три сезони, а «Динамо» нібито отримає за футболіста 3 млн євро.