Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов дав свій коментар стосовно скандальної ситуації навколо переносу дати проведення матчу «Зоря» - «Динамо».
«Прем'єр-ліга не порушувала ніякий регламент. За чинним регламентом, дату і час визначає Дирекція. І було прийнято рішення, що всі учасники єврокубків, які ще й делегують максимальну кількість футболістів в національні збірні, всі грають в один день, щоб максимально дотримувалась рівність для всіх клубів.
До нас звернувся ФК «Динамо» з проханням у зв'язку з тим, що понад 10 осіб викликані до збірних, призначити матч із «Зорею» на суботу. Наступна гра у них в четвер, виїзний матч в Португалії на Лігу Європи, коли вже у вівторок вони будуть змушені вилітати на цей матч», - зазначив Іванов у ефірі телеканалу «Футбол 1».
Зазначимо, що Дирекція Прем'єр-ліги вже призначила проведення матчу «Зоря» - «Динамо» на суботу, 13 вересня. Матч відбудеться на «Славутич-Арені» в Запоріжжі, початок зустрічі о 19.30.