Вадим Шевчук: «Я не вважаю себе зрадником»

Динамо Київ 21 Вересня, 11:12 1701
Вадим Шевчук: «Я не вважаю себе зрадником»       | 19-27
Колишній захисник молодіжного складу «Динамо» Вадим Шевчук ексклюзивно для 1927.com.ua розповів про те, чому йому не вдалося підписати контракт з казанським «Рубіном» та назвав причини такої кардинальної зміни полюсів.

Колишній захисник молодіжного складу «Динамо» Вадим Шевчук ексклюзивно для 1927.com.ua розповів про те, чому йому не вдалося підписати контракт з казанським «Рубіном» та назвав причини такої кардинальної зміни полюсів.

- Просто УЄФА не визнала кримських футболістів росіянами, тому в Казані я вважався легіонером. Я був там близько місяця і цими справами займалися. І мені сказали, що ясно буде тільки наприкінці жовтня. Але мені довелося виїхати, тому що я хочу грати.

- Якщо в кінці жовтня все буде ясно і тобі дозволять грати за «Рубін», ти повернешся туди?

- Ні, напевно. Я до цього часу повинен знайти новий клуб.

- Як поставилися твої родичі, знайомі до того, що ти їдеш в країну, яка воює з Україною?

- Всі мої родичі були ініціаторами того, щоб я пішов з «Динамо». Вони думали, що в Києві небезпечно і тому хотіли, щоб я якомога швидше покинув це місто. Якби не родичі, то я б не пішов на такий крок.

- Багато вболівальників писали в коментарях, мовляв, ти «зрадник», тому що по факту проміняв Україну на Росію у такий важкий час. Ти вважаєш себе зрадником?

- Я не вважаю себе зрадником. Мої рідні хочуть, що б я був у безпеці... А те, що пишуть – я просто не звертаю на це увагу.

- Чи були ще варіанти окрім «Рубіна»? І чи сильно ти хотів їхати у Росію?

- Так, були і не один, але говорити поки що не хочу про них.

Зрозумійте, у мене, як такого, і вибору то не було. Для мене сім’я – це святе, тому рідних і послухався.

- Як оціниш тренувальний процес «Рубіна»? Ми знаємо, ти там провів близько місяця.

- Тренування досить-таки цікаві, але в той же час все проходить досить інтенсивно. Гравці там досвідчені і я радий, що мені вдалося з ними тренуватися. Я отримав хороший досвід і сподіваюся, він мені надалі допоможе.

- Якщо порівняти тренувальні процеси «Динамо» і «Рубіна», то це «небо і земля»?

- Можу сказати тільки, що в «Рубіні» тренування важчі.

- Як ти розлучився з керівництвом «Рубіна»?

- Вони мені й сказали про те, що я не можу грати. Ми потиснули один одному руки.

- Які у тебе подальші плани? Повертаєшся до тренувань з «Динамо»?

- Зараз сказати не можу, але днями все вирішиться, тоді вже і дізнаєтеся. Але я не виключаю повернення в «Динамо».

- Якщо повернешся в «Динамо», то як ти вважаєш, до тебе будуть вже по-іншому ставитися, ніж раніше?

- Якщо повернуся в «Динамо», то, думаю, мені доведеться все доводити з нуля. І ніхто не дивитиметься на те, що я раніше там грав.

- Як поставилися твої партнери по «Динамо» до того, що ти поїхав в Росію?

- Партнери по команді поставилися досить-таки добре, вони розуміли мою ситуацію. Там дуже дружний колектив і я з усіма дуже добре спілкуюся.

- Є бажання рости, прогресувати і «стукати у двері» першої команди «Динамо»?

- Є дуже велике бажання довести це тренеру.

Розмовляв Ігор Гусаков