Тарас Степаненко: «Три матчі дискваліфікації - це дуже багато»

Футбол України 18 Жовтня, 16:28 685
Тарас Степаненко: «Три матчі дискваліфікації - це дуже багато»    | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував рішення КДК ФФУ про свою дискваліфікацію на три матчі за нецензурні висловлювання на адресу арбітра в матчі з «Динамо» (1:0).

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував рішення КДК ФФУ про свою дискваліфікацію на три матчі за нецензурні висловлювання на адресу арбітра в матчі з «Динамо» (1:0).

«Те, що повинно було бути покарання, це не обговорюється. Я свою вину визнав і вибачився. Хотілося б, щоб дали менше матчів. Три матчі - це дуже багато. Тим більше, що у нас зараз такий щільний графік, - цитує Степаненка ua.tribuna.com.