Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував рішення КДК ФФУ про свою дискваліфікацію на три матчі за нецензурні висловлювання на адресу арбітра в матчі з «Динамо» (1:0).
«Те, що повинно було бути покарання, це не обговорюється. Я свою вину визнав і вибачився. Хотілося б, щоб дали менше матчів. Три матчі - це дуже багато. Тим більше, що у нас зараз такий щільний графік, - цитує Степаненка ua.tribuna.com.