Післяматчева прес-конференція головного тренера збірної Литви

Динамо Київ 18 Листопада, 21:32 1346
Післяматчева прес-конференція головного тренера збірної Литви       | 19-27
Головний тренер збірної Литви Ігор Панкратьєв дав оцінку сьогоднішній грі у рамках післяматчевої прес-конференції.

Головний тренер збірної Литви Ігор Панкратьєв дав оцінку сьогоднішній грі у рамках післяматчевої прес-конференції.

«Добре, що хлопці вистояли в психологічному плані. Було важко після останньої гри зі збірною Швейцарії, там ми програли з великим рахунком. Кожна товариська гра потрібна, щоб перевірити молодих гравців. У нас сьогодні дебютували 19-річні хлопці. Я задоволений їх виступом. Збірна України у першому таймі мала перевагу, у другому шанси для взяття воріт були у нас.

Не хотілося б нікого виділяти, грає команда, намагалися всі. Півзахист у нас сьогодні більш-менш непогано зіграв.

Всі хлопці, які вийшли у другому таймі, звикли виходити з перших хвилин. Їм у другому таймі було важче увійти в гру і вони повністю не встигли увійти в гру», - сказав Панкратьєв.

Читайте також: Тренер збірної Литви: «Запізнився на прес-конференцію, тому що милувався стадіоном»