Київське «Динамо», якому останнім часом приписували інтерес до гравця збірної Австрії і турецького «Бешикташа» Велі Кавлака, отримало серйозного конкурента в боротьбі за півзахисника.
Як повідомляє турецьке видання EuroSport, серйозні плани на гравця має неаполітанський «Наполі». «Партенопеї» протягом тривалого часу вели спостереження за австрійським гравцем. Зараз, коли контракт Кавлака з «Бешикташем» підходить до свого завершення, італійський клуб має намір отримати австрійця в свої ряди.
Відзначимо, незважаючи на те, що інтерес до Вели Кавлак проявляють досить серйозні за європейськими мірками клуби, сам гравець не поспішає залишати «Бешикташ». В одному зі своїх останніх інтерв'ю він заявив про бажання продовжити співпрацю зі своїм нинішнім клубом, пише «euro.com.ua».