Головний тренер «Челсі» Жозе Моурінью вибачився перед уболівальниками «Челсі», яких на початку листопада він звинуватив у недостатній підтримці під час домашніх матчів.
Нагадаємо, після таких висловлювань португальського фахівця багато фанатів залишилися незадоволені і навіть звернулися до капітана команди Джона Террі.
22 листопада, «Челсі» на своєму полі обіграв «Вест Бромвіч Альбіон» з рахунком 2:0 в матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги.
«Що стосується атмосфери на стадіоні, вона не йде ні в яке порівняння з тим, що було. Я не хочу більше повертатися до цього питання. Мені платять за те, щоб я тренував команду і вигравав матчі, а не за критику на адресу вболівальників. Приношу вибачення за свої висловлювання двотижневої давності. Проте не можу не відзначити, що сьогодні різниця в атмосфері була приголомшливою», - наводить слова Моурінью «Чемпіонат».