Українські букмекери відмовляються від матчів першої та другої ліг

Футбол України 26 Листопада, 14:02 1025
Українські букмекери відмовляються від матчів першої та другої ліг  | 19-27
Із листопада одна з провідних букмекерських контор України припинила приймати ставки на матчі першої та другої ліг. Причина - різке збільшення підозрілих, на думку букмекерів, матчів у цих турнірах.

Інші контори також закривають ці турніри. Ще одна топ-компанія на ринку на умовах анонімності підтвердила, що повністю відмовилася в цьому сезоні від другої ліги і лише вибірково запускає в лінію матчі першої, повідомляє Tribuna.com.

У компанії Favbet, ще одному великому букмекері українського ринку, також говорять про проблеми з чесною грою, але поки намагаються працювати з усіма українськими футбольними змаганнями.

«Вже роки два, як ми не приймаємо ставки на другу лігу перед матчами, - тільки в live-режимі. Але і в другій, і в першій лігах часто доводиться призупиняти прийом ставок через явно нечесну гру. Не сказав би, що кількість таких випадків сильно збільшилася останнім часом. Проблема в тому, що вона не зменшується», - розповів операційний директор «Фаворит-Спорт» Сергій Єфименко.

За словами букмекерів, жодна з провідних українських контор не приймала ставки на скандальний матч «Оболоні-Бровара» проти «Енергії» з Нової Каховки. Таким чином, футболісти якщо і ставили на цей матч, як підозрюють в ПФЛ, то в іноземних конторах.