Старший тренер молодіжного складу донецького «Металурга» Сергій Шищенко підвів підсумки матчу з резервістами київського «Динамо».
- Вважаю, що в цій зустрічі ми по ділу поступилися супернику. Лише епізодами ми показували той футбол, до якого прагнемо. Господарі заслужено перемогли.
- Динамівці були мобільнішими, у них було більше бажання перемогти в цьому матчі?
- Вони були в багатьох компонентах сильніше за нас. Звичайно, ми хотіли гідно завершити це футбольний рік. На жаль, у нас це не вийшло. Суперник грав в агресивний футбол. Кияни були сильнішими індивідуально, вони були сконцентровані всю гру. У цьому матчі у нас було багато грубих помилок і це насторожує. Тепер наші футболісти йдуть у відпустку, і у них буде час для того, щоб проаналізувати першу частину сезону.
- Сергію Юрійовичу, в минулий понеділок «Металург» значно краще зіграв з лідером сезону «Дніпром», ніж в поєдинку з «Динамо». Із чим це пов'язано?
- Я побоювався гри з «Дніпром». Там ми виглядали дисципліновано, хлопці виконували наші вимоги. Чому у нас нічого не вийшло з київським «Динамо»? Ми це проаналізуємо. Зараз це важко зрозуміти.
- Як би Ви оцінили підсумкове 7-е місце за підсумками першої частини сезону?
- Ця частина сезону видалася неоднозначною. Почали футбольний чемпіонат ми погано, потім прийшла черга перемог. Так, не завжди ми показували яскраву гру. Але були дійсно хороші ігри з нашого боку, які запам'ятаються. Кінцівку ж, ми змазали. Дійсно, рваний видався сезон. Нашому тренерському штабу хочеться бачити наших молодих хлопців у головній команді. Важливо, щоб хлопці прогресували, Росли, рухалися вперед. Після гри з «Динамо», в роздягальні, я сказав своїм підопічним, що все в їхній кар'єрі залежить від них. Завдання тренерів - допомагати футболістам розкривати їх сильні якості. Сподіваюся, що навесні ми виступимо на хорошому рівні, - цитує Шищенка прес-служба «Металурга».