Наставник «Волині» Віталій Кварцяний погрожував арбітру матчу луцької команди проти «Металіста» Дмитру Кутакову.
Про це в ефірі повідомив журналіст телеканалу «Футбол 1».
За його словами, Кварцяний перед зупинкою матчу крикнув Дмитру Кутакову: «Ти звідси не виїдеш».
Нагадаємо, матч «Волинь» - «Металіст» був зупинений в кінцівці другого тайму за рахунку 1:2 через заворушення на стадіоні. Вболівальники вибігли на поле і погрожували арбітру Дмитру Кутакову.
Додамо, в першому таймі матчу Віталій Кварцяний був вилучений суддею на трибуни.