Кварцяний погрожував арбітру у матчі «Волинь» - «Металіст»

Футбол України 7 Грудня, 16:11 1641
Кварцяний погрожував арбітру у матчі «Волинь» - «Металіст»  | 19-27
Наставник «Волині» Віталій Кварцяний погрожував арбітру матчу луцької команди проти «Металіста» Дмитру Кутакову.
Наставник «Волині» Віталій Кварцяний погрожував арбітру матчу луцької команди проти «Металіста» Дмитру Кутакову.

Про це в ефірі повідомив журналіст телеканалу «Футбол 1».

За його словами, Кварцяний перед зупинкою матчу крикнув Дмитру Кутакову: «Ти звідси не виїдеш».

Нагадаємо, матч «Волинь» - «Металіст» був зупинений в кінцівці другого тайму за рахунку 1:2 через заворушення на стадіоні. Вболівальники вибігли на поле і погрожували арбітру Дмитру Кутакову.

Додамо, в першому таймі матчу Віталій Кварцяний був вилучений суддею на трибуни.