Велі Кавлак: "Нехай спочатку Динамо домовиться з Бешикташем"

Динамо Київ 5 Грудня, 14:11 1919
Велі Кавлак: Нехай спочатку Динамо домовиться з Бешикташем | 19-27
Як уже повідомлялося, півзахисник турецького «Бешикташа» Велі Кавлак потрапив в сферу інтересів київського «Динамо».

Як уже повідомлялося, півзахисник турецького «Бешикташа» Велі Кавлак потрапив в сферу інтересів київського «Динамо».

Трансфер турка, що народився в Австрії, оцінюється в 4,5 мільйонів євро. Півзахисник має з «чорно-білими» чинний контракт, який діятиме ще 1,5 року (12 місячний оклад становить 600 тисяч євро).
 
Сам Кавлак прокоментував ці чутки так:
 
- Нехай спочатку домовляться клуби, потім вже я озвучу свою думку, - цитує Кавлака turkiyegazetesi.com.tr.