Піцці: «Не можу приписати собі в заслуги хорошу гру команди»

Динамо Київ 8 Січня, 06:33 694
Піцці: «Не можу приписати собі в заслуги хорошу гру команди» | 19-27
Головний тренер «Валенсії» Хуан Антоніо Піцці прокоментував вчорашню гру «кажанів» проти «Атлетико» Мадрид.

«Найважливіше для нас зараз – підтримання досягнутої ігрової інтенсивності. Я не можу приписати собі в заслуги хорошу гру команди. Головними архітекторами цього є самі гравці, які мають величезне бажання вийти з непростої ситуації, в якій зараз знаходиться клуб. Я лише намагаюсь додати загального порядку, дисципліни та спокою всьому колективу. В команді має бути відчуття комфорту. Щоразу, після зміни очільника команди, саме новий коуч має генерувати очікування, ентузіазм та настрої гравців. А сьогодні ми продемонстрували хороший ігровий темп», - цитує Хуана Піцці іспанська Marca.

Нагадаємо, «Валенсія» зіграла внічию з «Атлетико».