У першому таймі «Валенсії» відкрила рахунок, але після перерви пропустила двічі.
- У першому таймі хороші можливості забити мали обидві команди, можливо, трохи більше домінувала "Сельта", - цитує Піцці Football Espana. - Але нам пощастило відзначитися голом, коли суперник грав краще. Після перерви у нас не виявилося сил, щоб протистояти "Сельті", яка нас перевершувала. У цій грі ми через травми втратили обох центральних захисників: Рікарду Кошту і Жеремі Матьє. Це незвичайні умови. Потрібно враховувати втому, накопичену через проведення трьох матчів на тиждень. "Сельта" була кращою від нас у другому таймі, але ми могли б вирвати нічию на останніх хвилинах.