Алієв: «В єврокубках буду грати під 88 номером»

Динамо Київ 15 Січня, 22:19 1665
Алієв: «В єврокубках буду грати під 88 номером» | 19-27
Олександ Алієв офіційно став гравцем «Анжі» з Махачкали.

Після підписання контракту із махачкалінським «Анжі» Олександр Алієв поділився своїми враженнями щодо цієї події з журналістами офіційного сайту вже свого нового клубу:

- Я дуже радий, що нарешті вдалося офіційно стати гравцем «Анжі». Коли в мене закінчився контракт з «Динамо», я дізнався про інтерес до мене з боку «Анжі». В Москві ми зустрілися з головним тренером Гаджі Гаджієвим і я погодився на перехід.

Щодо номера, то після того, як клуб залишив Жусілей, звільнилася моя улюблена «вісімка» - в Прем'єр-Лізі я буду грати саме під цим номером. Єдине, у Лізі Європи не можна грати під номером, який вже був зайнятий - тож в Єврокубках буду виступати під номером 88.


Зараз «Анжі» переживає не кращі часи і я зроблю все можливе, щоб допомогти команді у Прем'єр-Лізі та у Лізі Європи.