Стало відомо чому Яремчук не відправився з «Динамо» на збір

Динамо Київ 18 Січня, 14:58 1326
Стало відомо чому Яремчук не відправився з «Динамо» на збір | 19-27
Стала відомою причина, з якої молодий форвард не поїхав на збір в Іспанію з першою командою.

Форвард молодіжної команди київського «Динамо» Роман Яремчук не поїхав на збори через проблеми з легенями. Раніше повідомлялося про те, що 18-річний футболіст пропустить перший збір киян через проблеми зі здоров'ям. Як повідомляє Чемпіонат.com, медичне обстеження виявило у нападника запалення легенів. До першої команди Яремчук повинен приєднатися на другому зборі.

Нагадаємо, Олег Блохін викликав на перший збір у Марбелью трьох молодих гравців Динамо-2: Дмитра Рижука, латвійця Віталія Ягодінскіса та Романа Яремчука. Дмитро і Віталій сьогодні вже відправились на збір, а Роман, цілком можливо, поїде на другий збір.