Форвард молодіжної команди київського «Динамо» Роман Яремчук не поїхав на збори через проблеми з легенями. Раніше повідомлялося про те, що 18-річний футболіст пропустить перший збір киян через проблеми зі здоров'ям. Як повідомляє Чемпіонат.com, медичне обстеження виявило у нападника запалення легенів. До першої команди Яремчук повинен приєднатися на другому зборі.
Нагадаємо, Олег Блохін викликав на перший збір у Марбелью трьох молодих гравців Динамо-2: Дмитра Рижука, латвійця Віталія Ягодінскіса та Романа Яремчука. Дмитро і Віталій сьогодні вже відправились на збір, а Роман, цілком можливо, поїде на другий збір.
