Відбулися матчі 4-го туру Ліги Європи.
У групі В «Партизан» вдома переміг «Скендербеу» 2:0, голи забивали Тошич 39 хв, Тавамба 66 хв.
Сербський клуб піднявся на другу позицію, маючи в активі 5 очок.
У цьому квартеті «Динамо» вже гарантувало собі путівку у плей-офф, здолавши мінімально «Янг Бойз».
Відзначимо, що ситуація у групі B після 4 турів є такою: «Динамо» – 10 очок, «Партизан» – 5, «Янг Бойз» – 3, «Скендербеу» – 2.
Наступний матч кияни проведуть 23 листопада на виїзді в Албанії проти місцевого «Скендербеу».