«Партизан» переміг «Скендербеу». Ситуація в групі «Динамо»

Динамо Київ 2 Листопада, 20:24 8121
«Партизан» переміг «Скендербеу». Ситуація в групі «Динамо» | 19-27
Сьогодні було зіграно вже четверті матчі групового етапу Ліги Європи у групі В.

Відбулися матчі 4-го туру Ліги Європи.

У групі В «Партизан» вдома переміг «Скендербеу» 2:0, голи забивали Тошич 39 хв, Тавамба 66 хв.
Сербський клуб піднявся на другу позицію, маючи в активі 5 очок.

У цьому квартеті «Динамо» вже гарантувало собі путівку у плей-офф, здолавши мінімально «Янг Бойз».



Відзначимо, що ситуація у групі B після 4 турів є такою: «Динамо» – 10 очок, «Партизан» – 5, «Янг Бойз» – 3, «Скендербеу» – 2.

Наступний матч кияни проведуть 23 листопада на виїзді в Албанії проти місцевого «Скендербеу».