Виконком ФФУ затвердив календар весняної частини чемпіонату України. Правда, голова федерації Анатолій Коньков каже, що свій підпис під документом ще не поставив. Але в ФФУ запевняють, що і без нього рішення виконкому - законне і остаточне. Принципове питання - відновлювати змагання з 19-го або ж 21-го туру - було вирішене на користь останнього. Таким чином українського класико «Динамо» - «Шахтар» у найближчий уїк-енд не буде - поєдинок відбудеться 16 квітня. А цієї неділі, 16 березня, підопічні Олега Блохіна зіграють на «Олімпійському» проти «Таврії». За календарем, поєдинок повинен був пройти в Криму. Але сімферопольський клуб звернувся з проханням перенести його до столиці у зв'язку з неможливістю забезпечити безпеку учасникам матчу, і Прем'єр-ліга її задовольнила. Нагадаємо, в той же день, 16 березня, на півострові відбудеться референдум про збереження українського статусу або приєднання до Росії.
- Нікому з тих, хто має кримську прописку, ми не заборонимо проголосувати на референдумі, - сказав гендиректор «Таврії» Олександр Бойцан. - Усі охочі віддати свій голос прийдуть на виборчі дільниці і зроблять свій вибір.
- Але ж напередодні команда повинна вилетіти в Київ...
- Повторюся, ніхто з людей, хто має бажання взяти участь у референдумі, не буде ущемлений.
- Особисто ви плануєте брати участь у референдумі?
- У мене є своя думка. Поки озвучувати її я не хочу.
- «Таврія» проведе матч з «Динамо» в статусі української команди. Якою вона буде потім?
- Чекаю вашого дзвінка 17 березня, і ми про це поговоримо. Навіщо говорити про те, що не здійснилося.
Нагадаємо, раніше в «Таврії» стверджували, що «навіть не допускають таких дурних думок», як участь в чемпіонаті Росії, куди кримські клуби звуть депутати Держдуми. А півзахисник сімферопольців Максим Калиниченко днями заявив: «Зараз, я так розумію, йде інформаційна війна між Росією і, напевно, або Америкою, або Європою. Я не бачу таких настроїв в Криму, начебто Крим хоче приєднатися до Росії. Ніхто не хоче ніяких різких рухів».