Марокканський півзахисник «Динамо» Юнес Беланда про конфлікт з Блохіним та небезпеку на вулицях Києва.
Про невдоволення до Блохіна
- Це стало відбуватись занадто часто. Мене, як і Ленса, міняють близько шістдесятої хвилини. От і накипіло.
Про підмовлення легіонерів
- Ні-ні, у жодному разі. Ніяких повстань. Єдине - не хочу погоджуватись з несправедливістю.
Про чутку з ракетою, яка влучила у квартиру
- На жаль, в Марокко справді прийшла така новина, але вони роздули з мухи слона. Зараз вже всі знають, що це неправда. Єдина незручність - я не можу прогулюватись центром міста по Хрещатику, адже там трохи небезпечно, стоять барикади. А загалом, все абсолютно спокійно. Все добре, - сказав Беланда в ефірі програми «Профутбол».
Читайте також: Футбольні експерти прокоментували невдоволення Беланди