Футбольні експерти прокоментували невдоволення Беланди

Динамо Київ 23 Березня, 22:32 2145
Футбольні експерти прокоментували невдоволення Беланди       | 19-27
Футбольні експерти програми «ПроФутбол» Сергій Нагорняк та Олександр Іщенко про «наїзд» Беланди на Блохіна.

Футбольні експерти програми «ПроФутбол» Сергій Нагорняк та Олександр Іщенко про «наїзд» Беланди на Блохіна.

Нагорняк: «Нічого хорошого його вчинок не робить. Він повинен просто подивитися на приклад у вигляді Олега Гусєва. Людина ніколи різко не висловлюється - він просто виходить і забиває та віддає гольову передачу. Спокійно реагує на те, що тренер залишає його в запасі. Ось ми всі говоримо: «Олег - професіонал», але поки те, що робить Беланда, я не можу назвати професіоналізмом».

Іщенко: «Моя точка зору - це цілком нормальна робоча обстановка. Складнішою ситуація була б, якщо все відбувалося би навпаки - гравця замінили, він сів на лавочку і посміхався. А гравець переживає, гравець хоче грати. Є думка тренера, є своє бачення».

Читайте також: Беланда: «Не хочу погоджуватись з несправедливістю». ВІДЕО