Власник «Спартака» Леонід Федун прокоментував ситуацію із відмовою київського «Динамо» від участі в матчі відкриття домашнього стадіону червоно-білих. Нагадаємо, український клуб вирішив не їхати на товариський поєдинок через політичну ситуацію в країні.
- Хто буде грати на відкритті стадіону?
- Уболівальники просять «Црвену Звезду». Приходила делегація, просила. Дуже хочуть побачити сербів. Будемо вести переговори.
- Правда, що «Динамо» повинно заплатити «Спартаку» 2 мільйони доларів за неприїзд на відкриття стадіону?
- Хотілося б, щоб заплатили. Але ситуація їм не дозволяє грати. Можна тільки поспівчувати, - цитує Федуна sport-express.ru.