Президент «Спартака»: «Хотілося б, щоб київське «Динамо» заплатило нам 2 мільйони»

Динамо Київ 4 Квітня, 21:47 8138
Президент «Спартака»: «Хотілося б, щоб київське «Динамо» заплатило нам 2 мільйони»         | 19-27
Власник «Спартака» Леонід Федун прокоментував ситуацію із відмовою київського «Динамо» від участі в матчі відкриття домашнього стадіону червоно-білих. Український клуб вирішив не їхати на товариський поєдинок через політичну ситуацію в країні.

Власник «Спартака» Леонід Федун прокоментував ситуацію із відмовою київського «Динамо» від участі в матчі відкриття домашнього стадіону червоно-білих. Нагадаємо, український клуб вирішив не їхати на товариський поєдинок через політичну ситуацію в країні.

- Хто буде грати на відкритті стадіону?

- Уболівальники просять «Црвену Звезду». Приходила делегація, просила. Дуже хочуть побачити сербів. Будемо вести переговори.

- Правда, що «Динамо» повинно заплатити «Спартаку» 2 мільйони доларів за неприїзд на відкриття стадіону?

- Хотілося б, щоб заплатили. Але ситуація їм не дозволяє грати. Можна тільки поспівчувати, - цитує Федуна sport-express.ru.