У Львові відбувся матч єдності «Карпати» - «Динамо». ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 12 Квітня, 11:31
На «Арені Львів» відбувся матч єдності між уболівальниками львівських «Карпат» та київського «Динамо».

Останні події у країні закликають до єднання жителів з усіх куточків України. Ультрас футбольних клубів не стали виключенням і заради спільної справи оголосили перемир'я.

Відтоді і почалася «естафета» матчів єдності. Спочатку у Києві провели товариський матч між уболівальники «Динамо» та «Шахтаря». Наступним кроком була зустріч у Дніпропетроську, де матч єдності провели ультрас «Дніпра» і «Металіста». І у той же день, що і у Дніпропетровську, у Одесі «потоваришували» ультрас «Чорноморя» і львівських «Карпат». Ще півроку тому хтось міг собі таке уявити?

Сьогодні у Львові відбувся черговий матч єдності. На цей раз це не була зустріч колишніх ворогів. Між ультрас «Карпат» і «Динамо» вже давно склалися теплі і приятельські стосунки.

Матч між уболівальниками завершився з рахунком 8:8.

Окремої уваги заслуговує неймовірний камбек уболівальників «Динамо», адже після першого тайму вони «горіли» 7:0.

І відзначимо, ще цей матч єдності став ще й найбільш результативним: матч «Динамо» - «Шахтар» завершився з рахунком 1:1, «Дніпро» - «Металіст» 4:4, «Чорноморець» - «Карпати» 6:6.

І кілька фото з самого матчу у Львові:

Фото: Олександр Ушаков, 1927

Наступні матеріали взяті із сайту football24.ua та varta.com.ua

.