Олександр Хацкевич: «Дорікнути гравців мені ні в чому»

Динамо Київ 1 Травня, 18:07
Наставник «Динамо-2» Олександр Хацкевич був небагатослівний після поразки від алчевської «Сталі» з рахунком 0:1.

- У перші 20 хвилин ми пристосовувалися до поля, був мандраж. Потім заспокоїлися, почали контролювати м'яч. Добре переходили з оборони в атаку. Але ось останній пас... Може, справа в молодості і брак майстерності. З часом все це прийде.



У другому таймі повністю взяли під контроль м'яч. Було більше позиційних атак, хоча виходили і відверто погані. Тим не менш, навіть пенальті не вибив команду з темпу гри. Ми створили два чудових моменти. Десь команду врятував воротар суперника. Класно пробивав і Олексій Савченко. Дорікнути хлопців мені ні в чому. Так, може, десь нас перевіряють на характер. Але ми з футболістами домовилися, що ні під час, ні після гри, дії арбітра ми не коментуємо.

Нагадаємо, що у перенесеному матчі 14 туру «Динамо-2» програло «Сталі».