Сергій Ребров побував у гостях у sport.ua, де розповів багато цікавого про роботу Олега Блохіна та Рауля Ріанчо і запевнив, що почне наводити дисципліну та порядок у «Динамо».
(Першу частину читайте ТУТ)
-
- Я не можу і не хочу говорити про роботу Блохіна. Те, що Олег Володимирович виконував свою роботу чесно і намагався все зробити – це однозначно, я це бачив і можу за це відповісти. Будь-який тренер – не вічний, особливо у «Динамо». Якщо у тебе немає результату за останній час - нікуди ти не дінешся, тебе не будуть тримати через те, що у тебе є гучне ім’я. Те саме буде і зі мною, і з будь-яким тренером «Динамо».
- Якщо у вас не вийде домогтися результату після першого сезону, ви будете готові піти, чи будете намагатися продовжувати працювати з командою?
- Все вирішувати Ігорю Михайловичу, це питання не до мене. Давайте зачекаємо, а там буде видно. Повірте, я не збираюся за щось триматись, я не така людина. Якщо я відчую, президент і вболівальники, в першу чергу, що у команди щось не виходить… Взагалі не бачу сенсу про це говорити.
- У бутність, коли ви були помічником тренера, чи вдавалось вам добитися того, щоб головний тренер прислухався до ваших тренерських замислів та рекомендацій, і чим ви допомагали Блохіну, коли ви були його помічником?
- Багато чим. Будь-який тренер, це, в першу чергу, помічник головного тренера. Всі рішення приймає старший тренер, в більшій мірі це поради. А будь-які речі, які просить тебе виконати старший тренер, ти виконуєш і багато в чому підтримуєш та допомагаєш старшому тренеру.
- Ви вже визначились за своїм тренерським штабом, який буде вам допомагати?
- Поки цей штаб залишиться, можливо будуть якісь доповнення. Ми це ще обумовимо з Ігорем Михайловичем.
- Віктор Леоненко дивувався, чому командою у фінальному матчі «рулював», як він сказав, Рауль, а не ви. Чому так склалося?
- Ви багато речей не розумієте. По-перше, якщо є гра команди, то не має значення, який тренер допомагає і підказує. Я довіряю Раулю і ми разом робимо велику справу. Напевно, будь-якому вболівальнику, або Віктору Леоненку, різниці немає, хто кричить з лавочки і який тренер допомагає, якщо йде гра. Нікого не цікавить, хто привів команду до такого результату. Я не бачу в цьому проблеми.
- Можете розповісти, чим безпосередньо займається Сергій Федоров або Рауль?
- Люди і так про це все знають. Це мої помічники, які займаються своїми обов’язками. Навіщо щось розповідати?
- Ігор Михайлович сказав, що тепер у ваших руках «батіг та пряник»: ви можете як заохочувати футболістів, так і їх штрафувати. Чи готові ви вводити якісь додаткові дисциплінарні санкції?
- У будь-якій команді повинна бути дисципліна. Особливо, в команді, яка хоче досягти якихось серйозних результатів. Можна зібрати найкращих гравців світу, але якщо у команді не буде порядку та дисципліни, дуже важко буде чогось досягти. Те, що штрафні санкції будуть – це однозначно. Почнеться сезон, збори, ми все це обумовимо та пропишемо на папері всі ці деталі. Я на цьому виріс, у покійного Валерія Васильовича була залізна дисципліна, тому в своїй команді я буду намагатись її привити.
- Але ви сказали, що Гармаша не будете штрафувати за його витівку у фіналі. Це було виключення з правил? І як ви збираєтесь працювати з гіперемоційними гравцями?
- По-перше, на той момент я був виконуючим обов’язки, тому я не мав права штрафувати. Зараз це все треба прописувати до початку сезону, тому що під час сезону це вже складніше донести до гравців. Якщо це на папері прописано, то вони розуміють, для прикладу, за таку поведінку на полі або поза ним, вони будуть мати серйозний штраф. Напевно, вони задумаються робити чи ні. Навіть маючи якісь проблеми з емоційним станом.
Продовження читайте ТУТ.