Ребров: «Безус знає про свої проблеми. Я сподіваюсь, він буде з ними боротись, і до початку сезону підійде у гарній формі»

Динамо Київ 21 Травня, 15:57
Новий головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров розповів sport.ua про перспективи гравців «Динамо» та їх майбутнє.

Новий головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров розповів

sport.ua

про перспективи гравців «Динамо» та їх майбутнє.

(Перші частини читайте ТУТ і ТУТ)

- Чи штрафуєте Ви за зайву вагу?

- Звичайно.

- А що за історія з Романом Безусом, коли Ігор Михайлович каже, що він знизив вимоги до себе, у нього зайва вага, і тому не потрапляє до складу. Потім дає інтерв’ю батько Романа і каже, що Рома майже весь сезон грає через біль. Де істина?

- Але батько ж нічого не говорить про зайву вагу. Те, що грає через біль, це так. Він професіонал, старається, працює. Але те, що він, на жаль, не привів свою вагу у норму, таке є. У мене була розмова з Ромою, він розуміє свої проблеми. Я сподіваюсь, він буде з ними боротись, і до початку сезону підійде у гарній формі.

- Роман свого часу говорив, що роздумує піти в оренду. Зараз таких думок немає у нього?

- По-перше, все залежить від психології самого футболіста. Будь-яка команда, яка хоче добиватись результатів, не може мати у своєму складі 10-12 гравців. Це повинно бути 18-20 футболістів, які можуть в будь-який момент замінити тих гравців, які отримали травму або за якихось інших причин. Для цього повинен бути сильний характер, працювати на тренуваннях – тільки так можна потрапити у основний склад. Багато футболістів, які одразу не потрапляють у основний склад, починають давати інтерв’ю, в яких кажуть, що хочуть піти, «напевно, ми дуже сильні футболісти, а тут нас не розуміють», - таких інтерв’ю багато, від Роми я таких слів не чув. В особистій бесіді він сказав, що розуміє свої проблеми, готовий працювати і доказувати все тут. Подивимось.

- Хто дійсно до вас підходив та висловлював бажання піти в оренду?

- Ніхто не підходив. Президент сказав, що зараз обставини в Україні не зовсім спокійні, якщо з легіонерів хтось не готовий боротися за цей клуб, працювати, ми розглянемо пропозиції. Говорити про це в пресі – неправильно. Можна напряму з президентом.

- Хтось з гравців вам на 100% в команді не потрібен?

- Я зараз не можу так судити. Говорив про це Ігореві Михайловичу. Ми повинні пройти перші збори, подивитись на бажання хлопців працювати далі, а тоді робити якісь висновки.

- Перший збір буде чимось кардинально відрізнятись від зимнього?

- Літом він коротший. Взимку є більше часу закласти фундамент. Влітку маємо місць, і, на жаль, деякі футболісти будуть у своїх збірних. Зате є плюси – можна подивитись і задіяти молодих футболістів з молодіжних команд. Звісно, на перших зібраннях закладається фундамент і видно бажання гравців грати за команду.

- Кого з молодих берете?

- Будемо дивитись по позиціях. Повернеться Люлька і Рибалка з оренди. Повернеться Буяльський – обов’язково поїдуть на перший збір. Візьмемо когось з молодіжної команди, з U-19.

- Тих хлопців, які в оренді, вистачає для складів, чи пропонували Ви посилити якусь позицію?

- Ми розмовляли, звісно. Будь-яка команда потребує підсилення, як би вона не закінчила чемпіонат. Ми говорили з Ігорем Михайловичем. Можливо, це будуть «точечні» зміни. Перш за все, потрібно пройти перший збір і визначитись, хто залишиться в команді, хто хоче тут грати.

- Ви говорили про орендованих українців, а орендовані легіонери? І.М. говорив, що йому потрібен Мехмеді? Як він вам?

- Звісно, якщо футболіст проявив себе в чемпіонаті Німеччини – це про щось говорить. Якщо футболіст йде в оренду, він має потрійну мотивацію, хоче довести, що може грати. Сюди часто приходять думаючи, що наш чемпіонат слабший, але коли вони стикаються з ешелонованою обороною і безкомпромісною боротьбою – їм потрібен час на адаптацію. Ті футболісти, які проявили себе в чемпіонатах, можливо потраплять в заявку на збір. Будемо дивитися на їхній стан.

- З лівих захисників повертаються Попов, Тремулінас, ще є Макаренко. Кому ви віддаєте перевагу?



- Темулінаса можуть викупити, він дуже якісний футболіст, досвідчений. Але якщо повернеться, думаю, він допоможе київському «Динамо». Потрібно подивитися на зборах його стан і бажання далі грати в цій команді.



- Чи є у Кравця майбутнє в «Динамо»? За чиєю ініціативою був перепідписаний з ним контракт?



- Ми розмовляли з Ігорем Михайловичем з приводу Артема. В мене ніяких претензій до нього немає. Він працює, він старається. Але йому важко боротися за місце у складі з такими нападниками, як Мбокані і Браун. Тому, на жаль, він не потрапляв навіть у 18. І я вдячний Артему, що він це правильно переносив і підписав контракт на рік. Пообіцяв, що він буде намагатися працювати. Подивимося, все визначиться після першого та другого зборів. В «Динамо» не може бути тридцять людей, які не будуть підходити. Будемо шукати місце, час ще буде до закриття трансферного вікна.



- Скільки хороших воротарів має бути в «Динамо»?



- Три основних воротаря, на яких ми розраховуємо. Є воротарі молодіжних команд, які заявлені за першу команду. У всякому разі в «Динамо» ніколи не було проблем із воротарями. І зараз я бачу в молодіжній команді дуже перспективні й гідні воротарі, які прогресують.



- Шовковський готовий розпочати свій 22 сезон в команді, чи він поки ще в роздумах?



- Він то готовий, але буде розмовляти з президентом. Як вирішить президент. Я сказав свою думку. Це досвідчений воротар, звичайно він потрібен команді. Сезон, думаю, він точно зможе нам допомогти.



- Ви розраховуєте на Бойка?



- Якщо Денис сам не хоче повертатися, то як можна на нього розраховувати? По-моєму, там є право викупу, подивимося.

Продовження читайте ТУТ.