Як повідомлялось раніше, динамівці мали провести контрольний матч з іспанським «Атлетік» з Більбао.
Проте, сьогодні на офіційному сайті «Атлетіка» з’явилась новина про те, що зустріч не відбудеться. Причиною тому стало проведення гри за Суперкубок України, яку назначено на 22 липня.