Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський перед Матчем миру розповів заради чого проводиться така акція та про те, як представники футбольного клубу зірок естради, кіно та бізнесу України ФК «Маестро» готувались до цієї події.
«ФК «Маестро» складено переважно з артистів і зрозуміло, що артисти мають трохи менше професійного навантаження. Маємо менше концертів, більш займаємося студійною роботою, але разом з тим, тренування ФК «Маестро» проходять регулярно. Хочеться поєднати якимось чином приємне із корисним, саме для цього футболісти ФК «Маестро» вирішили організувати Всеукраїнський тур, в якому будемо приїздити у різні міста, грати у футбол, а після футболу будемо давати концерти. Паралельно з тим, будемо доносити до людей якісь правильні месседжі, правильні ідеї, говорити правильні слова. Для когось – це слова підтримки, для когось – слова натхнення. І, звичайно ж, будемо збирати кошти для цільової допомоги конкретним військовим підрозділам. Вже розроблені конкретні плани як, що і де будемо знаходити, як будемо поставляти. Контактуємо, звичайно, з Міністерством оборони для координації цих зусиль.
Головне те, що ідея нашого туру як і сьогоднішнього матчу полягає в тому, що не можемо ми зациклюватися зараз тільки на бойових діях. Не можемо всі свої думки скеровувати в одному напрямку, тому що таким чином ми можемо дійти до стану масового психозу. Потрібно часом давати собі можливість думати і про щось приємне, щось позитивне, хороше, добре і саме для цього нам треба збиратися всім разом, в один час, в одному місці, проводити цей час разом і спілкуватися. Мабуть, заради цього спілкування і відбувається сьогоднішній тур.
Сьогодні ми матимемо можливість не тільки перебувати на одному полі з легендами українського футболу, але й посидіти за одним столом, перевдягнутися в одній роздягалці. І, звичайно, після матчу будемо фотографуватися, спілкуватися з людьми, які прийшли сьогодні на футбол.»