Спочатку вони пропонували себе у якості допомоги, заради збереження кількості команд в Прем’єр-лізі. Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота розповідав, що команда повністю готова до виступів у вищому дивізіоні. Наразі, на його сторінці у Фейсбуці з’явилася заява про те, що ветерани знов збираються пройти шлях на вершину футбольної слави і починатимуть його з Другої ліги.
«Схоже, що можемо розпочати похід у великий футбол новим київським клубом. Якщо все буде нормально, швидше за все, вже в серпні заявимося на Кубок України серед аматорів. А з жовтня почнемо готуватися до другої ліги», - пише Сирота.