Екс-арбітр ФІФА Віталій Годулян в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» на каналі «Футбол 1» проаналізував роботу арбітра матчу Бразилія-Колумбія Веласко Карбальї.
- Я не вважаю, що арбітр судив суб’єктивно, і допомагав бразильцям, як про це заявив Марадонна в своєму інтерв’ю. Рефері гідно відпрацював весь поєдинок. В ключових моментах він уміло розібрався, і з відміною голу, де було стовідсоткове поза грою, і з призначеним пенальті. Коли Йепес забивав теж суддівська бригада діяла чітко, адже футболіст, який завдавав удар, в момент паса був в оф-сайді і безпосередньо втрутився в боротьбу за м’яч. Єдине що, Веласко Карбальо мав дати жовту картку гравцю, який травмував Неймара.