Сергій Ребров побував у військовому госпіталі. ФОТО

Динамо Київ 30 Липня, 11:20
Головний тренер «Динамо» відвідав солдат, які були поранені в ході АТО.

Про це, у своєму Facebook написала громадська активістка Наталя Юсупова.

«Сьогодні у нас в госпіталі були Сергій Ребров, Микола Тіщенко та Олександр Черняк! Спасибі їм за допомогу і підтримку! Наші поранені герої були дуууууже задоволені! Зіркові гості були раді спілкуванню з хлопцями) -

повідомила Юсупова

.

Нагадаємо, що нещодавно повідомлялось про те, що Сергій Станіславович підтримав ще одного військовослужбовця, особисто привітавши його з Днем Народження.