«Копенгаген» подав скаргу після матчу з «Дніпром» у Лізі чемпіонів

Динамо Київ 31 Липня, 10:11
ФК «Копенгаген» подав скаргу в УЄФА з приводу інциденту, що трапився у перерві матчу з «Дніпром» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

ФК «Копенгаген» подав скаргу в УЄФА з приводу інциденту, що трапився у перерві матчу з «Дніпром» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, повідомляє «ПроСпорт

»

.

Данські ЗМІ повідомляють, що під час бійки між вболівальниками обох команд та стюардами постраждали представники ФК «Копенгаген», які були на лаві запасних. Але офіційного підтвердження ця інформація не має.

В заяві «Копенгагена», озвученій на прес-конференції, наголошується на тому, що кілька уболівальників клубу були атаковані українськими фанатами, тому їм довелося тікати зі свого сектора. «Дана ситуація для нас неприємна. Ми подали скаргу в УЄФА. До закінчення офіційного розслідування ми більше нічого не будемо коментувати», - сказали у клубі. Хто винен - розбереться УЄФА.

В будь-якому разі, «Дніпру» за неадекватну поведінку українських фанатів загрожує дисциплінарне покарання.

Зазначимо, що один з фанатів «Дніпра» заявив, що інцидент спровокували данські фанати.