«Копенгаген»: «У наших фанатів не було російського прапора»

Футбол України 31 Липня, 12:45
«Копенгаген» прокоментував інформацію про те, що вболівальників «Дніпра» спровокували заворушення на матчі Ліги Чемпіонів з датським клубом.

«Копенгаген» прокоментував інформацію про те, що вболівальників «Дніпра» спровокували заворушення на матчі Ліги Чемпіонів з датським клубом, пише «Трибуна

».



«Всі банери і прапори, які привезли на матч вболівальники «Копенгагена», були зареєстровані на вході на стадіон. Наш клуб не вивішує банери і прапори політичної спрямованості. Така політика нашого клубу.



Відзначимо, що жоден російський прапор не був знайдений українськими стюардами під час ретельного обшуку. У нас були тільки прапори Данії і банери з емблемою нашого клубу.



УЄФА ретельно стежило за подіями на матчі і зафіксувало, якби на матчі були присутні заборонені банери і прапори. Підкреслимо, у вболівальників «Копенгагена», що відправилися на виїзд, не було ні єдиного прапора Росії.



Виходячи з перших двох доказыв, підтвердженням міг би бути тільки зафіксований випадок порушень. Крім локальних очевидців, немає ніяких фактів, підтвержденних на фото і відео.



Тому «Копенгаген» не планує просити вибачення за те, чого не було. Вважаємо, що в безладах винна вразливість системи організатора матчу» -

повідомляється у зверненні.





Нагадаємо, раніше стало відомо, що причиною бійки між фанатами «Дніпра» і «Копенгагена» міг стати російський прапор на гостьовій трибуні.