Український півзахисник Олександр Алієв, який днями уклав контракт з «Анжі», розповів про обставини свого повернення в махачкалінський клуб.
«Мене фінансові умови повністю влаштовують, - наводить слова Алієва
Якщо б не повернувся, вийшло б, що вилетів з командою і кинув її. Це не по мені. Я повинен йти з нею далі. І я хочу, щоб ми вже цього сезону вирішили задачу. Клубу з такою інфраструктурою, з таким президентом, з таким ставленням до нас, футболістів, і до дитячого футболу не по праву знаходитися зараз в ФНЛ. Крім того, тут прекрасні вболівальники, які завжди підтримують команду. Нам це приємно. І щоб їх було ще більше, ми повинні радувати своїх шанувальників результатами і якістю гри».