Менеджер гравця «Динамо» і молодіжної збірної України Дмитра Рижука В'ячеслав Заховайло прокоментував відсутність футболіста в заявці на сезон в динамівській клубній системі.
- Вячеслав Валерійович, вчора з'явилася новина про те, що «Динамо», нібито, незважаючи на наявні пропозиції від інших клубів, відмовляється віддавати Рижука в оренду, але в той же час і не заявляє гравця ні за «Динамо-2», ні за першу команду.
- Це неправда. Керівництво «Динамо» займає, підкреслюю, конструктивну позицію. Рижук поки не заявлений за другу команду тільки тому, щоб не виникло два переходи гравця в одному сезоні. Йде процес переговорів, - відповів Заховайло у інтерв'ю football.ua
- Переговори якого типу: покине Рижук «Динамо» чи ні? Так стоїть питання?
- Тема переговорів - можлива оренда футболіста на один рік. Питання про продаж гравця взагалі не розглядається.
- На столі у Ігоря Суркіса вже є конкретна пропозиція про оренду футболіста?
- Існує усна домовленість.
- Курс на Чехію або варіанти тільки з України?
- Клуби та чемпіонати озвучувати я не маю права. До того ж, зайвий ажіотаж заважає як гравцю, так і функціонерам футбольних клубів.
- Зараз у Рижука є довгостроковий контракт з «Динамо»?
- Так. У Діми контракт ще на два роки.
- Які побажання гравця? Він хоче піти в оренду?
- Діма хоче прогресувати, і тільки тому розглядається варіант з орендою.
- Коли приблизно буде поставлена крапка в переговорах?
- Трансферне вікно закривається першого вересня, до цієї дати все буде ясно.
Анатолій Волков