Дирекція Прем`єр-ліги так і не отримала вагомих аргументів для того, щоб переносити матч «Зоря» - «Динамо» на неділю, 14 вересня

Динамо Київ 3 Вересня, 11:19
Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов дав свій коментар стосовно скандальної ситуації навколо переносу дати проведення матчу «Зоря» - «Динамо».

Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов дав свій коментар стосовно скандальної ситуації навколо переносу дати проведення матчу «Зоря» - «Динамо».

«Прем'єр-ліга не порушувала ніякий регламент. За чинним регламентом, дату і час визначає Дирекція. І було прийнято рішення, що всі учасники єврокубків, які ще й делегують максимальну кількість футболістів в національні збірні, всі грають в один день, щоб максимально дотримувалась рівність для всіх клубів.

До нас звернувся ФК «Динамо» з проханням у зв'язку з тим, що понад 10 осіб викликані до збірних, призначити матч із «Зорею» на суботу. Наступна гра у них в четвер, виїзний матч в Португалії на Лігу Європи, коли вже у вівторок вони будуть змушені вилітати на цей матч», -

зазначив Іванов у ефірі телеканалу «Футбол 1»

.

Зазначимо, що Дирекція Прем'єр-ліги вже призначила проведення матчу «Зоря» - «Динамо» на суботу, 13 вересня. Матч відбудеться на «Славутич-Арені» в Запоріжжі, початок зустрічі о 19.30.