Ребров: «Стяуа» виграли 6:0, може, вони фаворити групи»

Динамо Київ 19 Вересня, 13:35
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров поділився враженнями від матчу проти «Ріу Аве» (3:0).

- Говорили, що ви добре зіграли, бо добре вивчили суперника.

- Ми намагаємося вивчити будь-якого суперника. Іноді це допомагає. Грати складно, футбол - непередбачувана штука, -

цитує Реброва terrikon.com

.

- Тепер «Динамо» фаворит групи?

- Не знаю. Вам видніше, хто фаворит. «Стяуа» виграли 6:0, може, вони фаворити. Нам важливо виходити і налаштовуватися до кожної гри. А хто фаворит - вам вирішувати, -

сказав Ребров

.

Дивіться також: «Стяуа» познущався над «Ольборгом». ВІДЕО