Генеральний директор ФК «Металіст» Олександр Нотченко в ефірі «Великого футболу» прокоментував можливе придбання власником групи «Приват» Коломойським харківського клубу.
«Це просто смішно. Навіть не хочеться коментувати. Звідки така інформація? З якого сайту? На мою думку, це чергова нісенітниця, «на заборі написана».