Ще до початку матчу з «Металістом» ультрас «військових» вели себе в українській столиці дуже нахабно. Як повідомлялось у ЗМІ, поляки в нетверезому стані галасували на Майдані Незалежності, де нещодавно гинули українські патріоти, прискіпувались до перехожих та власників транспортних засобів і, навіть, відібрали «розу» у фана харківського «Металіста». Добре, що обійшлось без рукоприкладства.
(*київська експедиція - надпис на футболці ультрас)
Не зважаючи на те, що поляки були зовсім не в себе вдома, «м’яко кажучи». До того ж, не в гостях у сусідньому місті на виїзді, а в столиці іншої держави – вони вели себе надто розкуто. Але такої нахабності їм було замало. Апогеєм «шабашу» від фанів «військових» став скандальний банер, котрий ультрас «Легії» вивісили на своєму секторі. Словом, фани сусідньої держави словами «відвойовують» наш Львів. «Зелені» вони чи «військові»
(прізвиська фанів «Легії», ред)
, але це вже занадто…Правда, були й ті, хто поклали квіти до колонади стадіону «Динамо», але це не «списує» поведінку та позицію самих ультрас.
Адміністрація офіційної спільноти польської «Легії» в соціальній мережі «Facebook» також не оминула цей банер у своєму фото-звіті. Під світлиною розгорілась справжня дискусія. Прикро, що найбільше схвальних відгуків-лайків набрав перший пост користувача , котрий підтримує ідею даного «витвору мистецтва». В загальному, є позиції і за, і проти. Одні – дорікають ультрас Путіним, і пишуть, що політичним банерам не місце в футболі, інші – називають українців «звірами» (!), бандерівцями, і пишуть, що «Львів – наш», і було б непогано приєднати українські землі до Польщі. «Це є справжнім ставленням поляків до Радянського Союзу та хохлів»,
- пише один з польських користувачі «Facebook».
* (фото з пабліку «Легії» набрало 930 «лайків» за три дні)
Коментарі до фото:
Dominik Ługowski Prawidłowo
Правильно
Artur Kwaszyn I po cholerę jechać do Kijowa z takim banerem? Emocji wam mało?
І на холеру їхати з таким банером до Києва? Емоцій вам замало?
Patriotyczne Trybuny Dziękuje za tą flagę. Dla rodzin kresowiaków to naprawdę dużo znaczy.
Дякую за той банер. Для етнографічних родин польського походження то має велике значення.
Marcin Parol Putin pewnie byłby zadowolony z tego
Путін, напевно, залишився задоволеним
Maro Be STOP Politycznym Banerom na meczach piłkarskich.... na meczach tylko banery i oprawy czysto piłkarskie!!!
СТОП політичним банерам на футбольних матчах... На матчах суто лише футбольні банери та стяги
Michał Magaj Przykro, że takie obrazki jeszcze się ogląda. No ale w Polsce nadal sporo dzikusów mieszka. Nie zdziwię się, jak Legia dostanie znowu karę finansową
Прикро, що такі надписи ще мають місце у футболі. Але в Польщі і надалі є дуже багато «диких» людей. Не здивуюся, якщо «Легія» знову отримає фінансові санкції.
Filip Bednarowicz Niezle pojechaliście .... Nasze miasta ale tylko w historii. Żaden kraj nie moze naruszać integralnosci innego kraju. Dzięki temu możemy spac spokojnie
Добре з`їздили... Наші міста, але тільки в історії. Жодна країна не в праві порушувати кордони іншої. Завдяки цьому, можемо спати спокійно.
Tom Kokocinski Putin wam zaplacil za ten baner?
Путін вам заплатив за той банер?
Kot Pali ukraincy to zwierzeta lalalala
Українці – тварини. Ла-ла-ла-ла
Dariusz Dudkiewicz Rosja się cieszy z niesnasek pomiędzy narodami Polski i Ukrainy. Naturalny bufor między RP a RF został utworzony.
Росія тішиться боротьбою народів Польщі та України. Була створена буферна зона між Польщею та Російською Федерацією.
Przemysław Wierzbowski życzę wieloletniego zakazu wjazdu do Ukrainy. Ktokolwiek przywlókł ze sobą tę szmatę leje solidny strumień wody na putinowski młyn.
Бажаю найдовшої заборони в’їзду на територію України. Той, хто привіз з собою цю ганчірку ллє солідний струмінь води на політику Путіна.
Greg Kaluza Piękny baner, serce rośnie. Jak to mówią starożytni angole: made my day
Гарний банер, серце тішиться. Як кажуть старі англійці: зробили мій день.
Lukasz Minkiewicz idiotyczny baner.
Ідіотичний банер.
Rafał Sobolewski Jestem przeciwny takim hasłom na meczach piłkarskich. Druga sprawa, to fakt że zwłaszcza Wilno nigdy nie powinno być polskie.
Являюсь противником таких гасел на футбольних матчах. Інша справа, що Вільно ніколи не повинно було бути польським.
Marcin Menard A może oddamy Wrocław, spójrzcie sobie na meapę etniczną II reczypospolitej Polskiej, to są tereny Ukrainy zamieszkane przez nich.
А може віддати Вроцлав, подивіться на етнічну карту Польщі, адже то терени України.
Wojtek Kędzierski BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TĘ FLAGĘ !!! nie jestem kibicem ale ważna jest dla mnie tragiczna historia naszego kraju. Jeszcze ważniejsze jest przekazywanie jej kolejnym pokoleniom. Jak się okazuje, to kibice mają odwagę «mówić» o tym co politykom przez gardło nie przejdzie (czy to PIS czy to PO).
Dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję kibicom za ten plakat i ZA TO CO WYKRZYCZELI SOWIETOM.
To jest prawdziwy stosunek Polaków do Sowietów i Chachłów.
Дуже дякую за той стяг! Не є фанатом, але для мене важлива трагічна історія нашої країни. Також важливо є те, щоб це передавати з покоління в покоління. Виявляється, що фанати мають більше відваги «говорити» про те, що політикам стоїть як «кістка в горлі». Тому ще раз дякую фанатам за той плакат. То є справжнє ставлення поляків до Радянського Союзу та хохлів.
Mario Mythos Pietrzykowski Coś Wam napisze..tak w spokoju..bez nerwów...Na Cyprze pracowałem z Ukrami. Pamietam jak kolezanka Ukrainka powiedziala mi kiedys...''wezcie nas z powrotem do siebie''..wiem, ze to utopia..ale gdyby tak polaczyc PL , Litwe i Zach Ukraine w jedno panstwo to kto by nam podskoczyl?..ps. prosze nie komentowac wulgarnie na ten wpis. THX-Mario Cyprus..
Дещо вам напишу... Спокійно, без нервів... На Кіпрі працював з українцями. Пам`ятаю, як подруга з України сказала мені колись такі слова: «Візьміть нас назад до себе»... Знаю, йе утопія, але якщо дійсно так, об'єднати Польщу, Литву і Західну Україну в єдину країну, то хто б нас підкорив? П.С- прошу, не коментуйте вульгарно цей запис.
Wacek Borek Lwów to polskie miasto trzeba je odzyskać
Львів-то польське місто, треба його забрати
Irek Jabłoński Niech banderowska menda nie mówi jakie flagi ma zawieszać Legia. Wara.Nie podoba się ? To wypad.
Нехай бандерівська група не вказує, які стяги має вивішувати «Легія». Не подобається? То зникайте.
Підготували Микола Тимощук та Вероніка Кузьмінська