Київський клуб повернувся до розгляду кандидатури півзахисника турецького «Бешикташа» Велі Кавлака, про інтерес до якого вже неодноразово повідомлялося.
Цього разу трансферу 26-річного футболіста може сприяти те, що термін його контракту з «Бешикташем» спливає влітку, після чого Кавлак стане вільним агентом, пише австрійський портал Im Netz
Окрім «Динамо», хавбеком національної збірної Австрії цікавляться численні клуби: італійський «Наполі», англійські «Суонсі» і «Саутгемптон», а також німецькі «Шальке» та «Штутгарт».
Додамо, що зараз Велі Кавлак знаходиться у стані збірної Австрії разом із захисником «Динамо» Александаром Драговічем.