«Динамо» поновило інтерес до хавбека «Бешикташа»

Динамо Київ 14 Листопада, 10:00
Київський клуб повернувся до розгляду кандидатури півзахисника турецького «Бешикташа» Велі Кавлака.

Київський клуб повернувся до розгляду кандидатури півзахисника турецького «Бешикташа» Велі Кавлака, про інтерес до якого вже неодноразово повідомлялося.

Цього разу трансферу 26-річного футболіста може сприяти те, що термін його контракту з «Бешикташем» спливає влітку, після чого Кавлак стане вільним агентом, пише австрійський портал

Im Netz

. Якщо «чорні орли» захочуть заробити, то продадуть Велі в зимове міжсезоння, але повідомляється, що керівництво клубу має намір домовитися з Кавлаком про продовження контракту.

Окрім «Динамо», хавбеком національної збірної Австрії цікавляться численні клуби: італійський «Наполі», англійські «Суонсі» і «Саутгемптон», а також німецькі «Шальке» та «Штутгарт».

Додамо, що зараз Велі Кавлак знаходиться у стані збірної Австрії разом із захисником «Динамо» Александаром Драговічем.