Ультрас «Волині» блокують стадіон

Футбол України 7 Грудня, 16:15
Ультрас «Волині» заблокували виходи зі стадіону та роздягалень після матчу 10-го туру прем'єр-ліги проти «Металіста» (1:2).

Ультрас «Волині» заблокували виходи зі стадіону та роздягалень після матчу 10-го туру прем'єр-ліги проти «Металіста» (1:2).

Ймовірно, вболівальники чекають головного арбітра зустрічі Дмитра Кутакова.

Нагадаємо, матч 10-го туру прем'єр-ліги «Волинь» - «Металіст» (1:2) був зупинений головним суддею матчу Дмитром Кутаковим через заворушення на стадіоні.

У кінцівці другого тайму ультрас господарів почали скандувати образливі речівки на адресу арбітра, на 88-й хвилині вибігли на поле, намагаючись наздогнати Дмитра Кутакова, який втік в підтрибунне приміщення.

Почекавши близько 10 хвилин, арбітр прийняв рішення зупинити матч.