Ультрас «Волині» заблокували виходи зі стадіону та роздягалень після матчу 10-го туру прем'єр-ліги проти «Металіста» (1:2).
Ймовірно, вболівальники чекають головного арбітра зустрічі Дмитра Кутакова.
Нагадаємо, матч 10-го туру прем'єр-ліги «Волинь» - «Металіст» (1:2) був зупинений головним суддею матчу Дмитром Кутаковим через заворушення на стадіоні.
У кінцівці другого тайму ультрас господарів почали скандувати образливі речівки на адресу арбітра, на 88-й хвилині вибігли на поле, намагаючись наздогнати Дмитра Кутакова, який втік в підтрибунне приміщення.
Почекавши близько 10 хвилин, арбітр прийняв рішення зупинити матч.